На Броварщині розпочалися роботи з відновлення автомобільних доріг та мостових переходів

Дата: 14.04.2022 20:16

Після того, як війська Російської Федерації відступили з Київського та Чернігівського напрямку, інфраструктура Броварського району поступово починає відновлюватися.

БУЛО

Так, за сприяння Броварської районної військової адміністрації, спільно з Київською обласною військовою адміністрацією, завершений проект — відновлення ділянки траси М-01 сполучення Київ-Чернігів у населеному пункті Залісся. Під час наступу, ворожі сили підірвали частину траси М-01 на ділянці дороги в селі Залісся, внаслідок чого дану ділянку потрібно було об'їжджати за декілька кілометрів.

Роботи проведені підрядником — компанією "AzVirt", а проїзд відкрито в обидва напрямки.

Така робота виконана у рамках циклу проектів відновлення мостів та автомобільних доріг у Броварському районі, який має здійснюватися за сприяння Київської обласної військової адміністрації.

СТАЛО

Передбачається, що будуть відновлені автомобільні мостові переходи у кількох населених пунктах та залізничний міст через річку Трубіж.