Робоча нарада за участі начальника Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка

Дата: 15.04.2022 13:34

15 квітня 2022 року, за головування начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила, відбулася робоча нарада з сільськими, селищними та міськими головами територіальних громад та командирами добровольчих формувань територіальних громад Броварського району. У нараді також взяв участь начальник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Під час наради були обговорені питання добровольчих формувань у територіальних громадах.

Присутні висловили пропозиції щодо організації та вдосконалення перепускного режиму на території Броварського району, проаналізували доцільність наявної кількості блокпостів в територіальних громадах, обґрунтування кількості задіяних в них осіб та можливість залучення до їх фцнкціонування учасників добровольчих формувань.

Окремо учасники заходу обговорили питання дотримання та оптимізації режиму світломаскування в населених пунктах Броварського району.

Голови територіальних громад Броварського району мали можливість відкрито поспілкуватися з очільником області Олександром Павлюком щодо актуальних питань.

За результатами обговорення питань порядку денного складені відповідні протокольні доручення.