За мужність та ініціативу: Броварська районна військова адміністрація відзначила фахівців-саперів

Дата: 17.04.2022 12:08

Після того, як російські загарбницькі війська залишили Київську та Чернігівську області, важливим є процес розмінування територій, які знаходилися під окупацією.

Активно триває процес розмінування і у Броварському районі.

Днями Броварська районна військова адміністрація відзначила військових фахівців, які проводять розмінування на Броварщині.

Так, за мужність та ініціативу проявлену при розмінуванні території Броварського району відзначено полковників Максима Комісарова та Олександра Передрія.

Максим Комісаров (ліворуч)

Олександр Передрій

Обидва військовослужбовці відзначені подяками від  бригадного генерала Валерія Ємбакова та цінними подарунками від начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила.

Пишаємося!