На Броварщині продовжуються роботи з відновлення автомобільних доріг та мостових переправ

Дата: 20.04.2022 18:19
Кількість переглядів: 1982

20 квітня 2022 року начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило здійснив робочий об’їзд розмінованих територій населених пунктів, а також пошкоджених шляхопроводів та зруйнованих переправ у Броварському районі. Робоча поїздка територіально охопила Баришівську, Великодимерську, Калинівську та Калитянські громади.

Спочатку керівник Броварської районної військової адміністрації побував у Калинівській громаді, де долучився до процесу знешкодження фахівцями-саперами ворожої реактивної системи залпового вогню «Ураган».

Також проведено об’їзд пошкоджених шляхопроводів та зруйнованих переправ у Великодимерській та Калитянській громадах.

Очільником району було оглянуто як проводяться роботи по відновленню мосту через річку Трубіж, між селами Заворичі та Мокрець, Калитянської громади (підрядником ремонтних робіт є ПрАТ «Шляхобудівне управління № 50»), а також ремонтні роботи доріг сполученням сіл Заворичі — Бобрик та Русанів — Перемога, які проводить ТОВ «Азвірт Україна».

Днями ремонт обох ділянок доріг має завершитися.