Робоча нарада з головами територіальних громад

Дата: 22.04.2022 17:26

Наближається Великоднє свято, і, напередодні святкових днів, Броварська районна військова адміністрація ініціювала зустріч з головами та представниками територіальних громад Броварського району.

Основною темою зустрічі стали питання організації роботи місцевих виконавчих органів на свята. Військовий стан продовжено, а, отже, не виключено, що в умовах російсько-української війни агресор буде вчиняти різні провокації. Тож під час робочої наради були обговорені різні рекомендації та доручення, спрямовані на підвищення безпеки населення.

Також на нараді були розглянуті в робочому порядку питання, які стосуються добровольчих формувань територіальних громад Броварського району, кімнат зберігання зброї та її обліку.

Представники та голови територіальних громад також обговорили нагальні питання, які на сьогодні турбують мешканців району.

Учасникам засідання надані відповідні доручення.