Звернення начальника Броварської районної військової адміністрації напередодні Світлого Христового Воскресіння!

Дата: 23.04.2022 16:16

Шановні мешканці Броварського району!

Наближається одне з найбільших християнських свят в Україні — світле Христове Воскресіння.

Безумовно, всі віруючі захочуть побувати в храмах та освятити свої пасхальні кошики.

Однак, нагадую про те, що військовий стан, продовжено до 25 травня.

А це значає, що перебування людей у громадських місцях має бути відповідно до Розпорядження про комендантську годину.

Не забувайте про те, що перебування у громадських місцях під час комендантської години, з 23.00 годин 23 квітня до 05.00 годин 24 квітня заборонено

Для того, щоб віряни відчули справжню атмосферу, у Великодню ніч, передбачається низка трансляцій служб з різних православних храмів та святих місць.

Застерігаю всіх!!!

Не забувати про те, що у Броварському районі ще триває процес розмінування. Особливо це стосується населених пунктів району, що були окуповані ворогом.

Бережіть себе та своїх рідних!

Бажаю всім мешканцям Броварщини зустріти свято Світлого Христового Воскресіння у спокої та затишку.

З прийдешнім Великоднем!

З повагою,