Важливість роботи судмедекспертів в умовах воєнного стану

Дата: 25.04.2022 15:46

Після того як російські загарбницькі війська залишили Броварщину, триває процес відновлення життєдіяльності району. Йде розмінування територій, які були окуповані та де тривали бої. Поступово відновлюється інфраструктура, починають працювати комунальні служби.

Одним із важливих процесів повернення до функціонування району є робота судово-медичних експертів.

На жаль, на окупованих територіях залишилося багато загиблих людей, які були поховані у стихійний спосіб, або взагалі не поховані, або ж тіла загиблих не вдалося ідентифікувати.
 Такого напряму діяльності робота судмедекспертів.

25 квітня 2022 року начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, за сумлінне виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, організацію та надання висококваліфікованої  допомоги, проявлені в умовах воєнного стану, нагородив працівників Броварського районного відділення КЗ КОР «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи».

Так, подяками Броварської районної військової адміністрації та цінними подарунками були відзначені:

Покладій Олена Володимирівна – завідувач відділення Броварського районного відділення КЗ КОР «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи»;

Покладій Володимир Георгійович – судово-медичний експерт Броварського районного відділення КЗ КОР «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи»;

Покладій Дмитро Володимирович – лаборант Броварського районного відділення КЗ КОР «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи»;

Солодка Надія Валеріївна – медичного реєстратора Броварського районного відділення КЗ КОР «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи».

Дякуємо фахівцям такої непростої професії.