Броварська районна військова адміністрація дякує українському бізнесмену Віктору Поліщуку

Дата: 28.04.2022 16:41

Важливою у найскладніші для Броварського району часи, під час широкомасштабної агресії російської федерації у лютому-березні 2022 року, стала підтримка місцевих бізнесменів.

Свою руку підтримки та допомоги на місцевому рівні подав український бізнесмен Віктор Поліщук.

Віктор Степанович особисто ініціював надання гуманітарної допомоги для постраждалих та соціально незахищених категорій населення, ліків для медичних структур району, амуніції та обладнання для Збройних Сил України, добровольчих формувань територіальних громад Броварського району тощо.

За активну громадянську позицію, вагомий внесок у  забезпеченні матеріальних  потреб Збройних Сил України, начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило вручив Віктору Поліщуку Подяку Броварської районної військової адміністрації.

Велика вдячність усім тим, хто подав руку допомоги та продовжує робити це і надалі.