Звернення начальника Броварської РВА Павла Проскочила напередодні поминальних днів. 29.04.2022 р.

Дата: 29.04.2022 19:24

Шановні жителі Броварщини!

Напередодні поминальних днів, вкотре звертаю Вашу увагу на мінну небезпеку на території нашого району!

Під час перебування на кладовищах, рухатися потрібно переважно асфальтованими дорогами та по можливості уникати ґрунтових доріг.

Користуйтеся відомими «протоптаними» стежками, а автомобілі паркуйте у визначених місцевою владою місцях.

Застерігаю!

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів, необхідно залишити заявку за номером 101, де вказати точну адресу та свій контактний номер телефону.

У разі, якщо виявлений вибухонебезпечний предмет знаходиться в полі чи на дорозі, додатково позначити небезпечне місце та за можливості залишити його геолокацію.

Також нагадую!

Для обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів територій приватних підприємств, домоволодінь, в тому числі агроугідь, необхідно подати заявку до Броварської районної військової адміністрації для погодження та подальшого направлення її до піротехнічних служб.

Будьте пильними та обережними!

Бережіть себе та своїх рідних!