Броварщина дякує своїм захисникам!

Дата: 30.04.2022 21:01

30 квітня 2022 року у селі Літки, Зазимської громади, відбувся захід, присвячений волонтерській акції «Броварщина дякує своїм захисникам».

В урочистостях взяли участь: начальник Броварської районної військової адміністрації - Павло Проскочило, керівник сектору оборони Броварського району - Юрій Миколенко, бригадний генерал Валерій Ємбаков, Зазимський сільський голова - Віталій Крупенко, військовослужбовці батальйону територіальної оборони та члени добровольчих формувань Броварського району.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся начальник військової адміністрації. Павло Іванович зазначив, що лише злагоджена робота може привести до вагомого позитивного результату.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання поставлених завдань, розумну ініціативу, патріотизм та вірність військовій присязі, проявлені в умовах воєнного стану, керівник районної військової адміністрації відзначив військовослужбовців подяками з врученням цінного подарунку.

Після шикування, в подарунок для керівництва, у виконанні особового складу військовослужбовців, прозвучала пісня "Ой у лузі червона калина похилилася".

Впродовж заходу присутні мали змогу насолодитися концертною програмою, яку для них підготували артисти Придесення, а по закінченню урочистостей посмакувати смачним пловом, від кулінарного експерта МХП, Бренд Шефа, фіналіста програми «Мастер Шеф професіонали»  – Аліка Мкртчяна.