Щирі вітання в День ювілею!

Дата: 08.05.2022 13:02

Цього року, 8 травня, директор правління ПАТ «Комбінат «Тепличний», почесний житель Броварського району Володимир Ілліч Чернишенко відзначає свій ювілей — 85-річницю від Дня народження.

За зрозумілих для всієї країни обставин, свята як такого немає.

Сам Володимир Ілліч зустрівся з нагоди такої дати з родиною — дітьми.

Представники Броварської районної військової адміністрації на чолі з її начальником Павлом Проскочилом завітали до іменинника, аби привітати зі святом.

Сам Ювіляр зустрів делегацію військової адміністрації у власному дворі.

Стрункий, підтягнутий, як для своїх «перших» 85 років та у діловому костюмі, при краватці.

Павло Іванович, у свою чергу, привітав ювіляра, побажавши йому довгих років життя та здоров’я.

Володимир Ілліч, у відповідь, повідомив, що комбінат «Тепличний» докладе максимум зусиль для повноцінної роботи, хоча зробити це буде нелегко.

Від Броварської районної військової адміністрації почесному жителю Броварщини були вручені квіти та висловлені найщиріші вітання.

Зі святом Вас, Володимире Іллічу!

Зичимо ще довго ділитися своїми досвідом і вмінням та радувати Броварщину успіхами та здобутками!