Щиро вітаємо!

Дата: 11.05.2022 06:09

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає начальника Броварського районного управління ДСНС України в Київській області, почесного жителя Броварського району — Миколу Семинога — з Днем народження!

Микола Миколайович вже багато років працює у пожежно-рятувальній системі Броварського району та очолює районне управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Київській області.

Нагороджений відзнаками «Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», «За сумлінну службу в МНС», медаллю «За сумлінну службу» ІІІ ступеня, почесною відзнакою МНС України, нагрудними знаками Броварської районної ради "Знак пошани" І, ІІ, ІІІ ступенів та відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації.

У 2016 році Миколі Миколайовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району».

Шановний Миколо Миколайовичу!

Ваш професіоналізм, багаторічний досвід роботи та самовіддане служіння пожежно-рятувальній справі, сформували якості успішного керівника, спроможного вести за собою колектив рятувальників Броварського району.

Вдячні Вам за численні починання, особисту принциповість, в яких Ви, як керівник є орієнтиром і прикладом для працівників Служби порятунку.

Бажаємо Вам, Миколо Миколайовичу, сил та наснаги, незгасаючого завзяття та невтомності.

І найголовніше — міцного здоров`я.

Нехай приємним теплом зігріває Ваше серце насолода від задуманого та гордість від досягнутого.

Успіху й таланту, міцності духу й наснаги у нових починаннях та звершеннях на благо рідної Броварщини.

З повагою,

колектив