Баришівська громада — одна зі сторінок Броварщини спротиву російській агресії!

Дата: 11.05.2022 18:44

Однією з трьох громад Броварського району, які прийняли на себе удар окупаційних російських військ, коли ті рухалися на Київ з боку Чернігівської області, стала Баришівська. Ще дві, які пережили агресію та окупацію — Великодимерська та Калитянська.

Багато мешканців вступили до місцевих сил територіальної оборони, а саме — Добровольчого формування Баришівської селищної територіальної громади.

За період активної фази наступу російських збройних сил, а це лютий-березень 2022 року, чоловікам та жінкам добровольчого формування довелося виконувати багато бойових завдань. Це і патрулювання на блокпостах, в населених пунктах, на важливих об’єктах.

Багато бійців брали участь у бойових діях в населених пунктах Баришівської громади, а також бути задіяними в обміні полонених.

11 травня 2022 року до Баришівського краю прибула делегація Броварської районної військової адміністрації на чолі з її начальником Павлом Проскочилом.

В урочистостях також взяли участь: керівник сектору оборони Броварського району — Юрій Миколенко та бригадний генерал Валерій Ємбаков. Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко, який теж був присутнім на заході,  став у шеренгу разом з військовими добровольчого формування.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання поставлених бойових завдань, розумну ініціативу, патріотизм та вірність військовій присязі, проявлені в умовах воєнного стану при обороні Баришівської громади, керівник районної військової адміністрації відзначив військовослужбовців подяками та грамотами адміністрації. Бійцям, які проявили мужність під час несення військової служби, очільник району вручив відзнаки начальника Броварської районної військової адміністрації.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

Того ж дня делегація відвідала і Березанську громаду, де відбулася зустріч з військовослужбовцями нового місцевого добровольчого формування. Бійці склали присягу на вірність Україні.

Керівники району та сил територіальної оборони, разом з Березанським міським головою Володимиром Тимченком, звернулися до добровольців з напутніми словами, побажавши, щоб воїни гідно виконували свій обов'язок, а ворог удруге вже не повертався до нашого краю.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

Низький уклін всім, хто боронить рідний край, Броварщину і Україну!