Згурівська громада попрощалася зі своїм героєм

Дата: 12.05.2022 15:50

З початку широкомасштабної війни росії проти України Згурівська громада зібралася у жалобі вже вдруге…

Стоячи на колінах, Згурівщина зустріла тіло загиблого земляка Михайла Савчука аби віддати шану герою та провести його в останню путь.

Щирі співчуття рідним захисника висловив Згурівський селищний голова Василь Цвик.

Зі словами підтримки до рідних звернувся військовий комісар підполковник Володимир Міненко, вручивши матері героя прапор України, як символ вдячності за те, що виховала сина — мужнього воїна честі, справедливості і добра, справжнього патріота рідної землі.

На знак вдячності згурівчани поклали квіти до труни загиблого та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто віддав життя за мирне небо над Україною.

Поховання і останні прощання з Михайлом відбулися на кладовищі в селі Пасківщина.

Світла пам'ять герою та вічний спокій!

Броварська районна військова адміністрація висловлює співчуття рідних та близьким Михайла Савчука.