Інтернет-зв'язок від Ілона Маска відтепер у Калитянській громаді!

Дата: 12.05.2022 19:00
Кількість переглядів: 1793

            

Супутниковий інтернет Starlink від компанії SpaceX відомого американського підприємця Ілона Маска, відтепер у Калитянській громаді. Інтернет-мережа, яка буде працювати від космічного супутника, встановлена на території селища Калита і обслуговуватиме орган місцевого самоврядування — Калитянську селищну раду.

Така, справді потужна технологічна інновація, стала можливою за спільних зусиль Київської обласної та Броварської районної військових адміністрацій.

Радник начальника Київської обласної військової адміністрації Гліб Малютін, спільно з керівником експертної групи з розвитку фіксованого інтернету Міністерства цифрової трансформації України Андрієм Набоком, передали станції супутникового інтернету Starlink начальникам військових адміністрацій Вишгородського, Броварського та Бориспільського районів.

Під час робочої зустрічі, у Броварах, фахівців цифрової інновації з начальником Броварської районної військової адміністрації Павлом Проскочилом, були обговорені потреби громад Броварського району в інформаційному забезпеченні задля повного відновлення інфраструктури району з надання інформаційно-комунікаційних послуг цивільному населенню.

      

Як розповів секретар та виконувач обов’язків голови Калитянської селищної ради Сергій Рудницький, ще донедавна у громаді стояла гостра проблема — перебійний і неякісний зв'язок. Спільними зусиллями Калитянська селищна рада, як орган місцевого самоврядування, була внесена у перелік до загальнодержавної програми щодо облаштування сучасним, якісним інтернет-зв’язком.

12 травня 2022 року очільник району Павло Проскочило прибув з фахівцями цифровізації до Калити, щоб разом передати новітнє обладнання.

         

Планується, що Калитянська селищна рада буде використовувати технології «від Ілона Маска» безкоштовно.

Нагадаємо, що на території Київщини відновлено майже 90% засобів інформаційно-комунікаційної інфраструктури, зокрема, завдяки високопродуктивному супутниковому зв’язку Starlink.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень