Зі святом!

Дата: 14.05.2022 06:56

Колектив Броварської районної військової адміністрації щиро вітає колег, милих і чуйних чарівних жінок та прекрасних людей — головного спеціаліста відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Броварської районної військової адміністрації Оксану Гордійчук та провідного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту Броварської районної військової адміністрації Віту Завалій з Днем їх народження!

Прекрасне відчуття, народитися в один з найтепліших і сонячних місяців року.

Дозвольте у цей день, Оксано Василівно та Віто Вікторівно, побажати Вам тепла і затишку, достатку та родинного щастя!

Хай разом, з якнайшвидшою перемогою нашої країни, прийде і у Ваші долі новий світлий етап життя — нові ідеї, успіхи, досягнення та звершення.

Мирного неба, світлого сонця та вірних друзів, надійних колег, справедливих керівників та любові від рідних і близьких.

Хай життя буде сповнене радістю кожної миті.

Зі святом!

З повагою,

колектив

Броварської районної