Духовна рана нестерпним болем пронизує пам’ять...

Дата: 15.05.2022 06:45

Шановні земляки!

Сьогодні вся Україна схиляє голову перед нашими співвітчизниками — жертвами політичних репресій та масових депортацій.

У цей скорботний день ми згадуємо всіх, хто зазнав політичних переслідувань та репресій, вчинених комуністичним режимом.

Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок — ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв невинно убієнних.

І сьогодні, на превеликий жаль, майже через 90 років, історія повторюється: вже від російсько-загарбницького режиму під час російсько-української війни зазнають репресій наші земляки в окупованому Криму, на Донбасі, в Херсонській, Запорізькій та Харківській областях.

Схилімо голови в скорботі за тими, хто став жертвою репресій тоталітарних — радянського та російського режимів.

Збережімо мир та суспільну злагоду у незалежній Україні, за яку боролися наші попередники та продовжують боротися наші співвітчизники!

У спільній молитві згадаймо всіх. Запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Нехай береже нас Господь від усяких негараздів.

начальник

Броварської районної