Броварська районна військова адміністрація дякує депутату та підприємцю Миколі Зінченку

Дата: 18.05.2022 14:05

У складні для Броварщини часи — лютий-березень 2022 року, мало хто з місцевого бізнесу залишився в районі  з пропозиціями своєї підтримки та  допомоги.

Важливим було, у часи активної фази широкомасштабної агресії російської федерації, мати техніку та транспорт, як для військової справи, так і для гуманітарно-цивільної.

Саме у цей час на проблему  забезпечення пальним для транспорту сил Територіальної оборони та Збройних Сил України, відгукнувся депутат Броварської міської ради, керівник ПП «Маяк» Микола Зінченко.

За активну громадянську позицію, патріотизм та плідну співпрацю з Броварською районною військовою адміністрацією, проявлені під час воєнного стану, керівник військової адміністрації Павло Проскочило вручив Миколі Зінченку Подяку Броварської районної військової адміністрації.

Велика вдячність і шана всім тим, хто у нелегкий час продовжує  підтримувати  рідну Броварщину!