Про пленарне засідання 19 позачергової сесії

Дата: 26.05.2022 13:53

26 травня 2022 року у великій залі Броварської районної військової адміністрації під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка відбулася 19 позачергова сесія Броварської районної ради VIII скликання.

На засіданні із 42-х обраних депутатів було зареєстровано 31.

Окрім депутатів Броварської районної ради, запрошені начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, представники військової адміністрації і правоохоронних органів та ЗМІ.

Передувала розгляду порядку денного церемонія нагородження та відзнак.

Так, "за сумлінну працю на користь громади Броварського району, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та патріотизм, проявлені в умовах воєнного стану при обороні Броварського району" нагрудним знаком Броварської районної військової адміністрації «За мужність», нагороджено 13 мешканців Броварщини. Знаком Пошани ІІІ ступеня, за рішенням районної ради, нагороджено 22 мешканці Броварського району. Ще два мешканці Броварщини нагороджені подякою ГУ Національної поліції України в Київській області.

Також перед засіданням відбувся звіт начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила щодо ситуації в районі після активної фази широкомасштабної агресії російської федерації.

Під час сесії депутати розглянули три питання. З порядком денним можна ознайомитися тут

За підсумками сесії, депутати затвердили Програму організації територіальної оборони в Броварському районі на 2021-2023 рр. в новій редакції. Зокрема, зміни передбачають суттєве збільшення видатків на територіальну оборону. Також відповідним рішенням внесені зміни до бюджету Броварського району на 2022 рік.

Окрім того, депутати підтримали заяву за власним бажанням свого колеги Олександра Куценка щодо складання мандату. Своє рішення Олександр Миколайович мотивував великою завантаженістю в органах виконавчої влади у Великодимерській громаді.