З Броварщиною у дружбі — польські волонтери

Дата: 26.05.2022 19:58
Кількість переглядів: 2021

Справжнім, не на словах Другом з великої букви для України, у складні для неї часи, стала Польща.

Для Броварщини плече допомоги та підтримки підставили друзі з Польщі — місцеві волонтери. Знаходження і доставку на Броварщину з Європи гуманітарних вантажів, медикаментів, обладнання взяв на себе один із польських волонтерів — Христоф Коза (Krzysztof Кoza).

Днями, зі словами вдячності, начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило та заступник начальника військової адміністрації Юрій Власенко «за сумлінну працю на користь громади Броварського району, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та патріотизм, проявлені в умовах воєнного стану при обороні Броварського району» вручили польському другу Броварщини Христофу Козі подяку Броварської районної військової адміністрації та нагрудний знак Броварської районної військової адміністрації «За мужність».

Фото без опису Фото без опису

Велика вдячність і шана всім тим, хто у нелегкий час продовжує  підтримувати нашу Броварщину!