«Епіцентр» та «Новус» — з допомогою для Броварщини

Дата: 27.05.2022 15:33

Гуманітарна допомога для постраждалих та соціально незахищених категорій населення Броварщини, ліки для медичних структур району, обладнання та устаткування для територіальної оборони — далеко неповний перелік допомоги, які всі дні активної фази широкомасштабного наступу російської федерації надавали і продовжують надавати крупні торгівельні мережі Броварського району.

Так, благодійність у нелегкі для нашого краю проявили два торгівельних центри міста Броварів — «Епіцентр» та «Новус». Колективи цих торгівельних мереж надавали всебічну допомогу району на звернення Броварської районної військової адміністрації.

Фото без опису  Фото без опису

27 травня «за активну громадянську позицію, патріотизм та плідну співпрацю з Броварською районною військовою адміністрацією, проявлені під час воєнного стану, начальник районної військової адміністрації Павло Проскочило вручив колективам «Епіцентру» та «Новусу» Подяку Броварської районної військової адміністрації.

Вдячність усім тим, хто у нелегкий для Броварщини час продовжує  її підтримувати