До уваги мешканців Броварщини!

Дата: 02.06.2022 10:57

Керівництво Броварської районної військової адміністрації відновлює проведення особистих виїзних прийомів громадян.

З графіком прийому можна ознайомитися тут.

Уже найближчої середи, 08 червня 2022 року, відбудеться виїзний прийом громадян у Баришівській селищній територіальній громаді.

Поки що графік особистих виїзних прийомів громадян Броварського району розписаний до кінця серпня 2022 року. Пов’язано це з тривалістю воєнного стану до 23 серпня 2022 року включно. Виходячи з ситуації, яка буде в країні на той час, буде формуватися новий графік прийому громадян.

Звертаємо Вашу увагу, що особистий прийом громадян проводиться за попереднім записом у відділі юридичного забезпечення та роботи зі зверненням громадян апарату Броварської районної військової адміністрації.