Спасибі Вам, Трудівнице!

Дата: 03.06.2022 11:40

Сьогодні, у віці 90 років, відійшла у вічність світла, щира, достойна людина з великим серцем, і з такими ж великими мріями, яка втілювала їх в реальність і любила життя Марія Захарівна Пильтяй (Слизюк).

Видатна жінка, активний діяч, легендарна постать села Русанів і всієї Броварщини.

Марія Захарівна народилася у 1932 році у селі Русанів. З 1947 по 1989 рр. — колгоспниця, різноробоча у колгоспі імені Жовтня, доярка радгоспу «Русанівський» Броварського району.

Указом Президіуму Верховної Ради СРСР від 22 березня 1966 року присвоєне звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна і золотої медалі «Серп та Молот». Почесний громадянин Броварського району (2002).

Життєрадісна людина, добра, справжня.

Нехай добрий, світлий спомин про Марію Захарівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. А в історії села Русанів — її ім‘я вже давно записане назавжди.

Броварська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття родині.

Вічна і світла пам’ять