До уваги внутрішньо переміщених осіб та жителів Броварського району, чиє житло непридатне для проживання!

Дата: 03.06.2022 12:58

Статус внутрішньо переміщеної особи надається лише особам, які зареєстровані в територіальних громадах, які входять до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних                  (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блоковані)  станом на відповідну дату затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» від 20.03.2022      № 332 допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам отримують не тільки внутрішньо переміщені особи які переїхали з інших регіонів, а й жителі населених пунктів Броварського району у яких зруйноване або не придатне для проживання житло внаслідок пошкодження.

Громадянам, житло яких зруйноване або не придатне для проживання, необхідно звернутися до ЦНАПів або органів соціального захисту населення територіальних громад, стати на облік як внутрішньо переміщені особи з відміткою «пошкоджене житло», подати заяву на отримання допомоги, додавши наступні документи: копії паспорту та коду, свідоцтва про народження дітей (до 14 років), копія акту про пошкодження житла.

Інформація Управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації

Усю інформацію Управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації читайте тут