Акція «Подаруй українську книгу бібліотеці»: допомога потрібна Баришівській громаді

Дата: 07.06.2022 11:16

Дарування книг до бібліотеки — це поклик душі, безкорисна щедрість і добра воля дарувальника.

«Подаруй українську книгу бібліотеці!» — це акція, яка спрямована на підтримку закладів культури у складний період.

Однією з етапів такої акції — відновлення фонду літератури у бібліотеці с. Перемога Баришівської громади Броварського району, де під час окупації був  повністю знищений україномовний фонд закладу.

Віримо в Вашу чуйність та активну участь та особистий внесок у комплектування бібліотеки. Переконані, що подаровані Вами книги знайдуть своїх користувачів та будуть корисними для них, сприятимуть освіті та вихованню молодого покоління Броварщини, її  відродженню культури і духовного розвитку.

Колектив Броварської районної військової адміністрації підтримує акцію, оголошену відділом культури та туризму Баришівської селищної ради та пропонує долучитися всім небайдужим жителям району і зробити внесок у примноження загальнодоступних книжкових скарбниць!

Передати книжки для бібліотеки можна у Броварській районній військовій адміністрації, кабінет 127 або у Баришівську центральну бібліотеку для дорослих.