Перші кроки до вирішення проблеми переробки ТПВ на Броварщині

Дата: 08.06.2022 14:49

08 червня 2022 року у приміщенні Броварської районної військової адміністрації відбулася робоча зустріч керівництва Броварського та Бориспільського районів.

У робочій зустрічі взяли участь: начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, начальник Бориспільської районної військової адміністрації Руслан Дяченко, Броварський міський голова Ігор Сапожкозаступник начальника Бориспільської районної військової адміністрації Андрій Синяков, заступник Бориспільського міського голови Сергій Лещенко, заступник начальника Броварської районної військової адміністрації, начальник відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів Юрій Власенко, директор КП «Виробниче управління комунального господарства» міста Бориспіль Микола Корніяка, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської громади Світлана Решетова.

На спільній нараді було обговорене питання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на території Бориспільського району, з метою забезпечення потреб утилізації твердих побутових відходів лівобережжя Київської області.

Для побудови підприємства визначена земельна ділянка, площею 17 Га, з можливістю розширення її до 37 Га.

Попередньо прийняте рішення про створення спільного комунального підприємства, засновниками якого стануть Броварський та Бориспільський райони, а також міста Київ, Бровари та Бориспіль.