Підрозділи територіальної оборони можуть скеровувати у зону бойових дій

Дата: 12.06.2022 21:01

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким командування Збройних Сил України зможе відправляти підрозділи територіальної оборони на фронт для виконання бойових завдань.

Відповідний законопроєкт №6521 "Про основи національного спротиву" щодо надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій підписано 10 червня.

До цього часу бійці сил територіальної оборони виконували завдання в межах території відповідної громади.

Тепер сили територіальної оборони можуть виконувати завдання по всій території України, зокрема, в районах ведення бойових дій та на окупованих територіях. Рішення про виконання таких завдань ухвалюватиме головнокомандувач Збройних Сил України.