Гуманітарна місія для Калитянської громади

Дата: 13.06.2022 17:33

З метою покращення комунікації з мешканцями громад, які найбільше постраждали від окупації російськими загарбниками, начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило здійснив робочий виїзд до Калитянської селищної громади.

Під час поїздки очільник району побував у таких населених пунктах як Бервиця, Заворичі та Мокрець.

Живе спілкування з мешканцями сіл, що в цій громаді постраждали від російських військ, поєдналося з гуманітарною місією — для найбільш соціально незахищених категорій, спільно з Гуманітарним Штабом Броварського району, були передані продукти, медикаменти, одяг тощо.

Очільник району прийняв до відома інформацію, яка здебільшого стосується питань відбудови пошкодженої та зруйнованої інфраструктури, а також житла. За всіма питаннями будуть надані відповідні доручення, спрямовані на їх вирішення.