Турецька гуманітарна допомога Броварщині

Дата: 14.06.2022 17:06

Яке справжнє щастя, коли виникає можливість дати допомогу постраждалим від воєнних дій та тим, хто її найбільше потребує!

Броварська районна військова адміністрація щиро дякує справжнім друзям з Туреччини, фірмі LC WAIKIKI, яка не залишилася осторонь біди, яка прийшла в Україну і на Броварщину, і підставила своє плече допомоги.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Для мешканців громад району, які найбільше постраждали від російської окупації, турецька фірма, через Гуманітарний Штаб Броварського району, передала продукти харчування та одяг.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Гуманітарну допомогу отримали у першу чергу ті, хто через загарбницькі дії російської федерації, залишився без домівки.

Щиро дякуємо!

МИ ПРАЦЮЄМО, СТАРАЄМОСЯ, ДОПОМАГАЄМО, І ЙДЕМО МАЛЕНЬКИМИ КРОКАМИ ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!