Керівники Броварського району побували на передовій

Дата: 18.06.2022 21:00

Днями начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, разом з командиром військової частини Броварського району Ігорем Робочим, побували у зоні активних бойових дій на сході України, де несуть службу військовослужбовці з Броварського району.

Фото без опису    Фото без описуФото без опису

Метою візиту до військовослужбовців окремої зведеної роти Броварського району, була доставка амуніції, необхідного спорядження, військового обладнання,  та забезпечення інших потреб військових для виконання бойових завдань.

Фото без описуФото без опису   Фото без опису

В ході візиту було налагоджено тісну комунікацію між підрозділами, які знаходяться вздовж лінії оборони Донецької та Луганської областей, а також, виявлені нагальні потреби.

Незважаючи на небезпеку, команда Броварського району проїхала майже всю лінію оборони Донецької та Луганської областей та подякувала нашим захисникам, які щодня, щохвилини, ризикуючи своїм життям, боронять нашу рідну землю - рідну Україну.