Зі святом!

Дата: 22.06.2022 10:48

Колектив Броварської районної військової адміністрації щиро вітає колегу, фахівця і чудову людину — провідного інспектора відділу з питань цивільного захисту Броварської районної військової адміністрації Віталія Губу — з Днем народження!

Ця літня пора ознаменовується тим, що день стає максимально довгим, а темна ніч — найбільш короткою.

Дозвольте побажати Вам у цей день, Віталію Васильовичу, найбільшого світла, сонця, яскравого неба. І щоб все це було оповите миром, спокоєм та душевною гармонією.

Здоров’я Вам, рідним та близьким, сімейного затишку та реалізації всіх мрій та задуманого.

Знаємо, Віталію Васильовичу, що Ви зараз на передовій — бороните нашу неньку Україну.

Віримо у якнайшвидшу нашу перемогу і зустріч з Вами після Вашого повернення до рідного дому.

Хай оминає Вас куля і лихо! Повертайтеся якомога швидше живим та неушкодженим!

ЗІ СВЯТОМ!

колектив
Броварської районної військової райдержадміністрації.