Допомога соціально незахищеним Броварського району зі "СТАРТАП ЮКРЕЙН"

Дата: 22.06.2022 12:25

Броварська районна військова адміністрація днями уклала Меморандум — документ про співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд «СТАРТАП ЮКРЕЙН» у сфері соціального захисту населення Броварського району. Йдеться про проекти та програми для підтримки осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян, які потребують соціальної допомоги.

Благодійний фонд «СТАРТАП ЮКРЕЙН» — організація, яка спеціалізується на наданні гуманітарної допомоги, а також працює за напрямками надання медичної та психологічної допомоги постраждалим від широкомасштабної агресії російської федерації.

Угодою між Броварською районною військовою адміністрацією та фондом «СТАРТАП ЮКРЕЙН» передбачається співпраця у таких напрямках:

— сприяння та пошук матеріальних та проектних можливостей у процесі відбудови та реконструкції житла, об’єктів критичної інфраструктури, закладів медицини, освіти та культури;

— ефективне реагування на факти порушень прав і інтересів осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян, які потребують соціальної допомоги.