Районний футбол підніматимемо з допомоги Збройним Силам України

Дата: 21.06.2022 21:14

21 червня Броварська районна військова адміністрація підписала меморандум про співпрацю та взаємодію з Громадською Спілкою «Броварська Районна Асоціація Футболу».

Угоду, спрямовану на розвиток футболу Броварського району підписали начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило та багаторічний футбольний фахівець Броварів Микола Логвин. Миколу Григоровича на теренах футбольної Броварщини та Київщини знають як багаторічного керівника Федерації футболу міста Бровари, президента ФК Бровари та заступника голови Київської обласної федерації футболу.

Передбачається, що початком спільної роботи стане проведення благодійного футбольного турніру «Кубок патріотів», який пройде на підтримку Збройних Сил України.