NOVUS — з допомогою на Броварщині тим, хто її потребує

Дата: 27.06.2022 19:35

Для соціально незахищених категорій населення Броварського району — багатодітних родин, людей з інвалідністю, дітей-сиріт — найближчим часом буде надана гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів.

Таку допомогу на Службу у справах дітей та сім’ї Броварської районної військової адміністрації передала мережа магазинів NOVUS посередництвом Подільської та Печерської районних організацій Товариства Червоного Хреста міста Києва та за сприяння служби у справах дітей та сім‘ї Київської обласної військової адміністрації.

Як розповіла начальник Служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної військової адміністрації Тетяна Купріянець, тепер гуманітарна допомога буде направлена громадам Броварського району та надаватиметься згідно реєстрів, які є у місцевих соціальних служб.

Також інформацію про гуманітарну допомогу для соціально незахищених категорій населення можна дізнатися за телефоном Служби у справах дітей та сімї +380682488686.