З Днем Конституції!

Дата: 28.06.2022 08:09

Шановні співвітчизники!!!

Щиро вітаю Вас з державним святом України — Днем Конституції!

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Бажаю Вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України!

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичу Вам миру, міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та звершення усіх планів заради майбутнього рідної Броварщини!

Слава Україні!!!

начальник Броварської