До Дня Конституції України: волонтери, військовослужбовці та державні службовці отримали нагороди

Дата: 28.06.2022 17:38

28 червня, у День Конституції України, у Броварській районній військовій адміністрації пройшла урочиста церемонія  нагородження тих, хто працював і продовжує працювати «в тилу» — державних службовців та волонтерів, а також військовослужбовців роти охорони Збройних Сил України та Сил територіальної оборони Броварського району.

З вітальними словами звернулися начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило та голова Броварської районної ради Сергій Гришко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативність, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій Броварської районної державної адміністрації в умовах воєнного стану та з нагоди відзначення Дня Конституції України військовослужбовців, волонтерів та працівників Броварської районної військової адміністрації, які на час активної фази наступу російської федерації на Броварщину, продовжували виконувати свої обов’язки, нагородили Знаками пошани Броварської районної ради ІІІ та ІІ ступенів, нагрудними знаками «За мужність», подяками Броварської районної ради та грамотами Броварської районної військової адміністрації з врученням цінних подарунків.

Ми всі працюємо для громади Броварського району.