Ротація батальйону тероборони Броварського району: дякуємо за наш спокій!

Дата: 28.06.2022 20:18

28 червня 2022 року у Броварському районі відбулася офіційна зустріч військового керівництва району з військовослужбовцями, які повернулися з передової до рідного краю. Військовослужбовці сил територіальної оборони Броварського району понад місяць перебували в зоні активних бойових дій на сході України.

На жаль, зі зведеної роти, яка відправлялася на передову, додому повернулися не всі. У Броварському районі є втрати та поранені, які знаходяться на лікуванні у шпиталях.

Фото без опису Фото без опису

Зі словами вдячності за мужнє несення військової служби та сумлінне виконання бойових завдань, до військовослужбовців роти батальйону звернулися бригадний генерал Валерій Ємбаков, керівник сектору оборони Броварського району Юрій Миколенко, командир 114 окремої бригади Територіальної оборони України в Київській області полковник Олександр Коваль, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило та командир 136 окремого батальйону територіальної оборони Броварського району Ігор Робочий.

Бригадний генерал Валерій ЄмбаковФото без опису

Керівник сектору оборони Броварського району Юрій Миколенко

Командир 114 окремої бригади полковник Олександр Коваль

Голова Броварської районної ради Сергій Гришко

Начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило

Командир 136 окремого батальйону територіальної оборони Броварського району Ігор Робочий

Дякуємо Вам — земляки, за наш спокій!