День Конституції: як відзначали громади Броварського району

Дата: 29.06.2022 08:37

28 червня в Україні відзначають День Конституції — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. У цей день 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення Основного Закону.

Цьогоріч Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану. Конституція закарбувала визначення України як суверенної і незалежної, демократичної держави та ставить хрест на радянському минулому. Довгий та болісний шлях ми проходимо й досі, але нарешті маємо закріпленим юридично свій проєвропейський шлях. Знати та використовувати свої права — це ознака демократичного цивілізованого суспільства. Те, що не відомо російському народу.

З нагоди свята у громадах Броварського району пройшли пізнавальні заходи, книжкові виставки, тематичні перегляди літератури.

Баришівська селищна громада

Згурівська селищна громада