Готуємося до нового навчального року

Дата: 30.06.2022 16:13
Кількість переглядів: 820

       

Уряд України поступово врегульовує окремі питання діяльності в умовах воєнного стану.

Цього року на школярів чекає багато кардинальних змін з огляду на безпеку в країні та окремих регіонах.

Традиційно, навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться в День знань, 1 вересня.

Освітній процес триватиме у школах до 30 червня 2023 року. У тісній координації  з районними органами державної влади та територіальними громадами  робиться все необхідне для того, щоб освітній процес розпочався у форматі офлайн.

   Про вжиття заходів для організованого початку 2022/2023 навчального року, формування мережі закладів освіти територіальних громад Броварського району,  стан об’єктів укриття цивільного захисту в закладах освіти — це неповний перелік запитань, які було обговорено на нараді, що відбулася 30 червня 2022 року в приміщенні Броварської районної військової адміністрації.

Нараду проведено під головуванням Жанни  Осипенко, заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

        

Учасники наради – працівники Департаменту освіти і науки Київської обласної  державної адміністрації,  КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», керівництво Броварської  районної військової  адміністрації, заступники з гуманітарних питань та керівники органів управління освітою територіальних громад Броварського району.

      

      

Щоб заклади загальної середньої освіти Броварського району запрацювали офлайн – потрібно вирішити ряд безпекових питань.

    

    

Кожен заклад повинен отримати акт готовності, що видається після завершення всіх підготовчих процесів та перевірки комісією на чолі х фахівцями ДСНС.

     

      

Працюємо далі…


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень