Про виїзний прийом до Великодимерської громади

Дата: 01.07.2022 08:58

29 червня 2022 року начальником військової адміністрації Павлом Проскочилом було здійснено виїзний прийом громадян до населених пунктів Великодимерської територіальної громади — Бобрик, Шевченкове та Богданівка.

Під час зустрічі, до начальника адміністрації звернулися мешканці громади з питаннями щодо відновлення пошкодженого/зруйнованого житла внаслідок збройної агресії російської федерації.

Мешканців громади хвилювало питання щодо відшкодування збитків, які вони зазнали внаслідок руйнування/пошкодження майна.

Крім того, мешканці громади зверталися з питаннями щодо вивозу будівельного сміття внаслідок руйнування /пошкодження будинків.

Під час прийому, громадянам було надано правову допомогу по їх питаннях та надано рекомендації щодо їх вирішення.

Усі питання по зверненню громадян начальником військової адміністрації, було обговорено та взято під контроль.