Про нараду щодо сфери гуманітарного розмінування

Дата: 01.07.2022 14:01

1 липня 2022 року в Броварському районному управлінні ДСНС України у Київській області відбулася селекторна нарада, щодо організації взаємодії у сфері гуманітарного розмінування.

Захід відбувся з метою ефективного проведення заходів з гуманітарного розмінування територій, а також організації взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, щодо реалізації завдань та заходів у сфері протимінної діяльності на місцевому рівні ДСНС України.

У нараді взяли участь начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, начальник Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Микола Семиног та начальники районних військової адміністрації Київської області за головуванням представників центрального апарату ДСНС України.