Життєво важливі служби Броварщини під час активної фази російської агресії працювали самовіддано

Дата: 05.07.2022 12:11

Ці структури та служби, кожна по своєму, надзвичайно знакові для населення Броварського району, адже вирішують ряд важливих питань для людей — життя та здоровя, а ще найпершого для існування людини — створення комфорту.

В умовах широкомасштабної агресії російської федерації, ці структури та служби не просто виконували свої функції, а, що найважливіше — працювали безперебійно (!).

Йдеться про такі організації як:

— КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району, а це медицина, лікування, в тому числі і тяжко хворих, рятування від поранень, а ще «побутова» діяльність — профілактика, «не воєнні» захворювання, акушерська діяльність (народження малят);

— Броварська станція екстреної медичної допомоги, а це і виклики на надзвичайні ситуації, і поранення, і для порятунку постраждалих під час бойових дій, і медичний супровід під час евакуації населення;

— Броварська філія ПАТ «Київоблгаз», а це безперебійне постачання газу для населення району, а також ремонтні роботи в надзвичайних умовах;

— ДТЕК Київські регіональні електромережі, а це зебезпечення електроенергією населення, і теж проведення ремонтних робіт бригадами енергетиків в небезпечних для життя умовах;

Усі ці служби, зокрема, і завдячуючи їх керівникам, в складний для Броварщини період, працювали максимально безперебійно і навіть в умовах, близьких до окупаційних.

Днями начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило зустрівся з керівниками цих структур, щоб висловити їм слова подяки за їх відповідальність та самовідданість своїй роботі в умовах надзвичайної ситуації для регіону.

Директор КНП «Броварська багатопрофільна лікарня» територіальних громад Броварського району Валентин Багнюк, начальник Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгій Зубковський, начальник Броварської філії ПАТ «Київоблгаз» Андрій Недяк та генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда були нагороджені нагрудними знаками Броварської районної військової адміністрації «За мужність».

Начальник Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгій Зубковський

Начальник Броварської філії ПАТ «Київоблгаз» Андрій Недяк

Генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда

Броварська районна військова адміністрація висловлює вдячність усім працівникам цих та інших структур та організацій, які в складний для Броварського району період максимально забезпечували його життєдіяльні функції.