Військові навчання на Броварщині: результати на гідному рівні

Дата: 06.07.2022 16:24
Кількість переглядів: 829

           

На Броварщині завершуються планові командно-штабні навчання з залученням Сил оборони Броварського району та Броварської районної військової адміністрації.

Під час навчань «за легендою» було проведено комплекс військово-тренувальних заходів.

Зокрема, був розроблений сценарій, за яким у певних населених пунктах знаходилися диверсійно-розвідувальні групи. До їх «знешкодження» були залучені місцеві сили СБУ, Національної поліції  спільно з особовим складом 136 батальйону територіальної оборони Броварського району.

      

Також пройшли тренування за «легендою» — пожежа на одному зі складів батальйону територіальної оборони. Тут уже окрім поліції були задіяні сили місцевого управління ДСНС та медичні служби.

За ще одним сценарієм була пропрацьована ситуація з пожежею на одному з підприємств Броварщини і отруєнням чадним газом кількох військовослужбовців.

В одному з сіл Броварщини інженерно-саперні відділення провели розвідку на наявність мінно-вибухових загороджень.

       

Окремим завданням під час військових тренувань стала ситуація про розкидання на території села агітаційних листівок від російської федерації, в яких був заклик перейти на бік окупантів.

 Силами підрозділів та небайдужими мешканцями листівки були зібрані, представників СБУ проінформовано, а офіцерами морально-психологічного забезпечення проведено роз'яснювальну роботу серед особового складу.

        

Також, у завершальний день командно-штабних навчань під керівництвом начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила був проведений комплекс заходів з умовної евакуації цивільного населення з районів бойових дій Бровари-Козелець за маршрутом ОСТЕР-БРОВАРИ-КИЇВ.

За підсумками навчань керівники Сектору оборони Броварського району та Броварської районної військової адміністрації зазначили, що виконано великий обсяг роботи.

       

 Навички, знання керівної документації та володіння необхідною для вирішення поставлених завдань технікою, у профільних силових структурах виявилися на достатньому рівні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень