Безпекові  умови та підготовка закладів освіти Броварського району до нового навчального року

Дата: 06.07.2022 16:51

06 липня 2022 року в приміщенні Броварської районної військової адміністрації було проведено робочу нараду «Підготовка закладів освіти до нового навчального року» під головуванням начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила.

Учасники наради — керівництво Броварської районної військової адміністрації, працівники відділу організації заходів цивільного захисту Броварського РУГУ ДСНС України в Київській області, керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, інклюзивної освіти територіальних громад Броварського району.

Розпочали роботу з перегляду презентаційного матеріалу щодо ситуації у Броварському районі за період з лютого по червень 2022 року.

Під час наради обговорили питання підготовки закладів освіти до початку 2022/2023 навчального року, створення безпечних умов перебування в них здобувачів освіти з урахуванням збройної агресії рф. Андрій Лічагін, начальник відділу організації заходів цивільного захисту Броварського РУГУ ДСНС України в Київській області надав відповідь на запитання учасників наради щодо функціонування укриттів цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти.

Попереду – робота районної комісії з перевірки захисних споруд цивільного захисту закладів освіти щодо готовності до використання за призначенням.

Робота триває…

Інформація відділу освіти, молоді та спорту Броварської районної військової адміністрації