ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 13.07.2022 15:59

Завтра, 14 липня, інформаційно-аналітичні центри працюватимуть у селі Заворичі та селищах Калинівка і Велика Димерка. До роботи долучаться профільні спеціалісти Київської обласної військової адміністрації.

З 10:00 до 11:30 фахівці КОВА консультуватимуть мешканців Калинівки за адресою: вул. Чернігівська, 20, перший поверх.

З 12:00 до 14:00 фахівці візьмуть участь у роботі ІАЦ у Великій Димерці за адресою: вул. Промислова, 28А, перший поверх.

З 15:00 до 17:00 спеціалісти надаватимуть консультацію мешканцям Калитянської ТГ у с. Заворичі за адресою: вул. Шкільна, 31А.

У центрах громадяни зможуть отримати інформаційну та методичну допомогу щодо відновлення життєдіяльності населеного пункту. Фахівці розглянуть кожен конкретний випадок та нададуть необхідні роз’яснення.