Готуємося до нового навчального року

Дата: 14.07.2022 14:13

Організація освітнього процесу у воєнний час — це новий виклик для усіх педагогів країни. Заклади освіти Броварського району готуються до початку навчального року в режимі офлайн.

13 липня 2022 року комісією Броварської районної військової адміністрації з перевірки захисних споруд цивільного захисту закладів освіти територіальних громад Броварського району щодо готовності використання їх за призначенням здійснено перший об’їзд закладів освіти Великодимерської територіальної громади. Було надано відповідні рекомендації.

Також відбувалося спілкування з педагогічними колективами, під час якого члени комісії надавали відповіді на запитання, які виникали.

Робота триває…

Інформація відділу  освіти, молоді та спорту Броварської районної військової адміністрації