Випускники Калинівської загальноосвітньої школи отримали «путівки у життя»

Дата: 15.07.2022 17:09
Кількість переглядів: 1446

     Фото без опису

Красиві і усміхнені, нарядні і, водночас, схвильовані, зі сльозами радощів і суму одночасно — 54  випускники Калинівської загальноосвітньої школи Броварського району, 15 липня 2022 року, взяли участь у хвилюючій церемонії прощання з альма-матер та отриманні «путівки у життя» — атестатів про повну загальну середню освіту.

       Фото без опису

       Фото без опису

       Фото без опису

«Воєнне покоління 2022 року» — так під час урочистої церемонії неодноразово звучала характеристика випускників, які цього, такого тяжкого для країни року, закінчують «колиску навчання» та йдуть у доросле життя.

Цьогоріч багато дітей не змогли закінчити свої навчальні заклади: з кимось сталося непоправне, у когось рідну альма-матер окупанти зруйнували. На щастя, випускники Калинівського навчального закладу завершили навчання, а їх рідна школа готова і надалі виконувати найголовніше її покликання — давати знання підростаючому поколінню Калинівської громади.

      Фото без опису

      Фото без опису

Саме тому багато з тих, хто виступав на сцені у місцевому Будинку культури, а це вчителі, батьки та гості, наголошували на великій відповідальності, яка лягає на плечі юним випускникам, що вже скоро стануть «будівельниками майбутнього України».

      Фото без опису

     Фото без опису

На них покладаються надії, як на тих, хто буде прославляти та розбудовувати громаду, район, а, можливо, і область та країну. Серед тих, хто цього року закінчив школу, багато таких, хто проявляв себе як активісти, брали участь в учнівському самоврядуванні та у багатьох олімпіадах, захищаючи честь школи.

      Фото без опису Фото без опису

Привітати та висловити напутні слова молодому поколінню завітали: начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, заступник голови Броварської районної ради Валентина Шульга, бригадний генерал Валерій Ємбаков та Калинівський селищний голова Вадим Булкот.

        Фото без опису

        Фото без опису

                Фото без опису

                Фото без опису

У своєму зверненні очільник району побажав випускникам успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійне життя, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. А також зазначив, що молодь — це наше майбутнє і від неї залежить подальше процвітання Української держави, зокрема, і Броварщини.

                Фото без опису

Під час виступу Павло Іванович вручив навчальному закладу та її директору Світлані Кирій подарунок — статуетку Сови, як символ мудрості, висловлюючи таким чином вдячність за виховання ерудованого покоління та надію на те, що Калинівська школа і надалі зрощуватиме талановиту молодь.

       Фото без опису

       Фото без опису

                 Фото без опису

Також керівник районної адміністрації подарував на згадку Прапор України і закликав усіх випускників розписатися на полотні та залишити його в альма-матер як згадку про себе.

      Фото без опису

Зі свого боку, випускники із великою вдячністю за тепло, увагу, знання, безсонні ночі, підготували вчителям та батькам багато душевних номерів — віршів та пісень.

                           Фото без опису

          Фото без опису

       Фото без опису

   Фото без опису

   Фото без опису

                      Фото без опису

І, звичайно, шкільний вальс, який став завершальною композицією вираження любові та вдячності тим, хто дав фундамент і опору у доросле життя.

        Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень