Сьогодні — День народження Броварського району!

Дата: 17.07.2022 06:06

Новому Броварському району — два роки!

17 липня 2020 року Верховна Рада України ухвалила постанову №807-ІХ, відповідно до якої Броварський район став укрупненим і отримав теперішні межі. Всього Броварщина об’єднує вісім територіальних громад — дві міські — Березанську та Броварську, 5 селищних — Баришівську, Великодимерську, Згурівську, Калинівську та Калитянську і одну сільську — Зазимську.

Нові громади — Баришівська, Березанська та Згурівська швидко влилися в родину вже сталого Броварського району.

У 2021 році всі громади, як одна велика родина, об’єдналися та презентували Броварський район, під час святкування в селі Копачів Обухівського району, 1033-річниці Хрещення Київської Русі.

Коли у 2022 році прийшло лихо з боку російського агресора, усі громади Броварського району , як одне ціле, об’єдналися зі спільною метою — зупинити зовнішнього ворога. Громади Броварщини боролися віддано та мужньо.

Сьогодні перед Броварщиною стоять нові цілі, нові виклики та нові завдання — край потрібно відбудовувати після окупантів.

І лише в єдності сила.

Як одній великій дружній сім’ї, вдасться і відновити район, і зробити його ще кращим, ще успішнішим — флагманом Київщини!

Зі святом, Броварщино!