Увага: визначені небезпечні території Броварщини!

Дата: 17.07.2022 12:14

Відповідно до Наказу № 46 начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила від 14 липня 2022 року затверджено перелік ймовірно-небезпечних місць Броварського району. А саме — таких, які, ймовірно, забруднені вибухонебезпечними предметами та на яких відбувається розмінування місцевості.

Згідно Наказу, голови територіальних громад зобов’язані провести з місцевими мешканцями роз’яснювальну роботу, а поліція, спільно з органами місцевого самоврядування та добровольчими формуваннями — забезпечити заходи зі збереження життя та здоров’я громадян шляхом їх недопущення на небезпечні території. Зокрема, патрулювати території, прилеглі до визначених Наказом місць небезпечних територій.