У центрі уваги — добровольчі формування територіальних громад Броварщини

Дата: 15.07.2022 15:47

15 липня 2022 року у Броварській районній військовій адміністрації відбулася нарада з головами громад, представниками Сектору оборони Броварського району, сил місцевої територіальної оборони, силових структур та командирами Добровольчих формувань територіальних громад Броварського району.

Під час робочої зустрічі були розглянуті питання фінансування ДФТГ, їх чисельності та технічні питання утримання зброї. По озвучених питаннях надані відповідні доручення для їх вирішення.

Також начальником Броварської районної військової адміністрації Павлом Проскочилом та керівником Сектору оборони № 13 Броварського району Юрієм Миколенком командирам Добровольчих формувань територіальних громад Броварського району були вручені нагрудні знаки Броварської районної військової адміністрації «За мужність».